Одним із профільних видів діяльності охоронної фірми "ОЛЕКСАНДР-ГАРАНТ-ГРУП" у Хмельницькому є забезпечення особистої безпеки громадян. До питань особистої безпеки наших клієнтів ми підходимо дуже серйозно.

Сьогодні особиста охорона - це не предмет розкоші, та можливість відчувати себе спокійно і впевнено в сучасному світі, повному різного роду правопорушників. Саме тому охоронна фірма "ОЛЕКСАНДР-ГАРАНТ-ГРУП" у Хмельницькому обрала для себе в якості одного з профільних видів діяльності особисту охорону громадян.

Люди, які не знайомі з цією професією, вважають охоронцем фізично розвиненого, мовчазного чоловіка, що стріляє в усі об’єкти, що наближаються до клієнта. Насправді, охоронець є всього лише частиною комплексу заходів щодо забезпечення безпеки об’єкта. При забезпеченні особистої безпеки наших клієнтів використовуються найостанніші розробки в області охоронної техніки та новітні концепції в сфері здійснення охоронної діяльності.

Для кожного клієнта розробляється індивідуальний план роботи, який містить в собі побажання з безпеки замовника і найближчого його оточення, регулярний контроль найбільш відвідуваних місць, забезпечення безпеки при переміщенні клієнта, розробку секретних маршрутів пересування на екстрений випадок.

До ваших послуг надаються охоронці охоронної фірми "ОЛЕКСАНДР-ГАРАНТ-ГРУП" у Хмельницькому. Телефонуйте за номером телефону 067 369 70 85.